Ahşap Stand | Modüler Stand | Maxima Stand - Fuar Standı | Fuar Stand | Yurtdışı Fuar Standı

Fuar35 Fuar Standı ve Fuar Operasyonları Stratejileri

FUAR

35

Düşüncelerinizi

Gerçeğe

Dönüştürür

Fuar standı | Fuar Stand | Yurtdışı Fuar Stand | Yurt Dışı Fuar Standı | Fuar Stand Tasarımı ve İmalatı
İçeriğe git

HİZMETLERİMİZ

fuar35 fuar stand hizmetleri
Fuar35 - Fuar Stand ve Fuar Operasyonları Stratejileri
 Fuar35 - Fuar Standı ve
                        Fuar Operasyonları Stratejileri
      
    Fuar operasyonları , ana başlıklar altında özetlenirse ; Fuar standı , kongre standı , fuar alanındaki reklam işleri , çeşitli dekorasyon işleri , tasarım , aksesuar , sarf malzeme , lojistik operasyonları , catering hizmetleri , temizlik hizmetleri ve fuar süresi boyunca host , hostes ve tercüman personeli temini şeklinde özetlenebilir.
      
     Fuar35 bu operasyonların , proje tasarım ve imalat aşamalarında Türkiye'de sayılı kaliteli hizmet veren firmalardan biridir. Operasyonun diğer birimleri için kalitesi yüksek,tecrübeli sektör firmaları ile işbirlikleri oluşturur.
     2009 Yılından bu yana , fuar operasyonları ve projeleri üreten Fuar35 , hizmet verdiği ulusal ve uluslar arası firmaların takdirlerini kazanmış , pozitif referans olarak gösterilmiştir.
Tecrübe ve Süreklilik
     Fuar alanında en önemli gereklilik tecrübedir . Tecrübe sahibi personel ve yetkililer , projenin üretimini , renklendirme, reklam işlerini, aksesuar, peyzaj işlerini , standın temizlik aşamasını ve ürünlerin yerleştirilmesini doğru planlar , gereken zamanı doğru hesaplar , bunun için gerekli personel , ekipman , malzeme ve finans gereksinimlerini doğru şekilde yönetir ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Bunların yanı sıra oluşabilecek sorunları önceden hesaplayabilir , bu sorunların çözümü için gereken zamanı ve gereksinimleri planlayabilir. Fuar operasyonları tecrübe sahibi uzman personeller olmadan , çok şanslı değilseniz sorunsuz halledilebilecek işlemler değildir.
 
    Süreklilik , tecrübe ile doğru orantılı unsurlardır. Fuar sektöründe sürekliliğini sağlamış bir firmanın , geçmiş tecrübeleri ve başarılı projeleri , projenizin de yaklaşık sonuçları ile doğru orantılı olacaktır.

Üretim ve planlama
     Fuar operasyonları , kısıtlı üretim zamanı olan , zorlu ve çok iyi planlanması gereken projelerdir. Fuar alanında imalat ve montaj işleri , renklendirme ,reklam , aksesuar , peyzaj ve temizlik operasyonları gibi birçok ekibin senkronize çalışması , bunların iyi organize edilmesi gerekmektedir.
     Üretilecek ahşap fuar standı , modüler veya metal konstrüksiyonlu işlerin herhangi bir şekilde güvenlik zafiyeti oluşturmaması , fuar boyunca sapasağlam formunu koruması , reklam ve renklendirme işlerinin fuar süresi boyunca bozulmaması gerekmektedir. Kaliteden ödün vermek bu unsurlardan bazılarını veya hepsini riske atmak ile eşdeğerdir.  
Fuar işlerini üstlenen firmanın ;
  • Uzman ve tecrübeli kadrosu
  • Üretim tesisleri ve depo
  • Ekipman , araç ve iş makineleri
  • Güvenlik ve çalışma prensiplerini dikkate alan çalışma prensipleri
  • Kendi uzmanlık alanı dışındaki fuar unsurları için profesyonel çözüm ortaklarına , sahip ve hakim olması HAYATİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR !


Fuar35 - Fuar Stand ve Fuar Operasyonları Stratejileri
Fuar35 - Fuar Stand ve Fuar Operasyonları Stratejileri

Çift Yönlü Kazanç Projeleri
  Fuar35 düsturu , yapılan projenin ve operasyonun referans gösterilebilmesi , projenin bize güvenen müşterilerimize marka değeri , satış , pozitif pr şeklinde geri kazanım sağlamasıdır. Bu bağlamda yapılan iş anlaşmaları iki Fuar35 ve iş veren firmamıza , çift yönlü kazanç sağlaması birinci unsurdur.
    2009 Yılında başladığımız tasarım , üretim ve memnuniyet odaklı bu yolculuğumuzda , en iyisini vermeyi sürdürerek devam ediyoruz.
Uzmanlık alanımız Fuar Stand ve Operasyonları Stratejileridir. Bu bağlamda dekorasyon , avm standı , 3d tasarım , marka danışmanlığı , kongre standı , kiosk stand , iç mimarlık projelerimizi de başarılı şekilde ve ekonomik üretimini sağlamaktayız.


fuar35 fuar stand hizmetleri
Ahşap Fuar Standı - Fuar Stand İmalatı
Modüler Fuar Standı - Fuar Stand İmalatı
Maxima Fuar Standı - Fuar Stand İmalatı
Kongre  Standı - Kongre Stand İmalatı
fuar35 fuar stand hizmetleri
Avm - Kiosk Standları
Tadilat Dekorasyon Hizmetleri
3d Tasarım Konsept
Catering Box - Fuar Ketring Paketi
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Fuar35'e aittir. Fuar Stand Tasarımı , Üretimi ve Fuar Operasyonları Stratejileri Hizmetleri / www.fuar35.com.tr / www.fuar35.com
Fuar Standı

Fuar35 Sosyal Medya Hesapları

Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Standı
Fuar Standı
Fuar Standı
Fuar Standı
Fuar Standı
Fuar35 İletişim Bilgileri
Ofis Adres Bilgileri
Fuar Standı
Fuar35 Stand Tasarım ve Hizmet Bildirim Formu
Mithatpaşa Caddesi No:295/A Narlıdere - İzmir / TÜRKİYE
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Fuar Standı
Fuar Stand Tasarımı ve Üretimi
Tel: +90 232 238 29 57
Fax: +90 232 238 52 14
Mail: info@fuar35.com
İçeriğe dön